Dostawa produktów. Za darmo już od 300 zł.

Naszym priorytetem jest, aby Twoje zamówienie dotarło bezpiecznie i na czas. W związku z tym, podjęliśmy współpracę z doświadczonymi firmami kurierskimi i pocztowymi.

Wysyłka w 24 godziny do Polski i Europy

Od chwili potwierdzenia i opłacenia zamówienia potrzebujemy niecałej doby, aby przygotować towar z magazynu, bezpiecznie zapakować i zaadresować pod Twój adres. Szybkość dostawy i satysfakcja klienta z otrzymanego produktu jest dla nas najważniejsza.

Główną przyczyną opóźnień w realizacji zamówień jest brak płatności. Dlatego proponujemy dokonywać opłaty z góry. Pamiętaj, że przystąpimy do wysyłki zamówienia dopiero po otrzymaniu wpłaty. W przypadku zamówienia za pobraniem, czyli płatnego przy odbiorze, natychmiastowo przystępujemy do jego dalszej obsługi.

Niskie ceny/darmowa dostawa

W swojej ofercie posiadamy wyjątkowo niskie stawki za usługi kurierskie. W tabeli poniżej przedstawiamy listę firm, które dostarczają nasze zamówienia oraz szczegółowy cennik oraz termin doręczenia deklarowany przez przewoźnika.

Dostawca Wartość przesyłki Koszt dostawy Koszt dostawy za pobraniem Czas dostawy

InPost Kurier
od 0 zł 13 zł 16 zł   1-2 dni robocze
od 300 zł 0 zł 0 zł   1-2 dni robocze
InPost Paczkomat

od 0 zł 12 zł -   1-2 dni robocze
od 300 zł 0 zł -   1-2 dni roboczeIstnieje możliwość odbioru produktów w naszym sklepie stacjonarnym, mieszczącym się przy ul. E. Orzeszkowej 3 w Siedlcach.